Web Analytics

Харківська міськрада оскаржила рішення про протиправне повернення проспекту Жукова

Другий апеляційний адміністративний суд відкрив апеляційне провадження за скаргою Харківської міської ради на рішення суду першої інстанції щодо перейменування проспекту у Харкові.

Про це йдеться в ухвалі апеляційного адмінсуду від 15 жовтня, оприлюдненій 17 жовтня в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

«Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою  Харківської міської ради на рішення Харківського окружного адміністративного суду від 05.09.2019 року по справі № 520/6394/19… Встановити учасникам справи строк для подання відзиву на апеляційну скаргу разом з доказами надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи протягом 7 днів від дати отримання копії ухвали. Надіслати учасникам справи копії апеляційної скарги та доданих до неї матеріалів разом з ухвалою про відкриття апеляційного провадження у справі», — зазначено в документі.

19 червня Харківська міська рада повернула проспекту Григоренка декомунізовану назву — пр. Жукова.

Сесія Харківської міськради 19 червня 2019 року. Фото Павла Пахоменка

Представники низки політичних та громадських організацій звернулися до суду.

5 вересня Харківський окружний адміністративний суд задовольнив позов про визнання протиправним та скасування рішення Харківської міської ради.

Мер міста Геннадій Кернес заявив: міськрада подаватиме апеляцію.

Слухайте також: Що визнав окружний суд у справі про проспект Жукова. Подкаст