Web Analytics

Голова Харківської облради складає повноваження, відставку розглянуть 19 серпня

Очільник Харківської обласної ради Артур Товмасян, якого підозрюють у хабарництві, написав заяву про складання повноважень. Питання щодо його звільнення розглянуть на сесії облради 19 серпня.

Про своє рішення Артур Товмасян повідомив 17 серпня.

«Прийняв відповідальне та виважене рішення — написав заяву про складання повноважень голови Харківської обласної ради. Підписав розпорядження про скликання позачергової сесії 19 серпня», — написав він у Facebook.

Товмасян зазначив, що вдячний колегам-депутатам за роботу, та попросив підтримати його позицію.

«Не прикриваюся жодними посадами та політичною приналежністю. Захищатиму своє ім’я у суді. Переконаний, що справедливість візьме гору», — написав він.

Посадовець додавши фотокопію заяви: у документі йдеться, що він складає повноваження голови без припинення повноважень депутата обласної ради.

Фото: Facebook/Артур Товмасян

У пресслужбі Харківської облради розповіли, що позачергове сесійне засідання розпочнеться о 10:00 19 серпня.

У порядку денному — питання щодо звільнення Товмасяна з посади, обрання нового голови та визначення умов оплати його праці.

Також розглядатимуть депутатські запити та питання з розділу «Різне».


Артур Товмасян є одним з підозрюваних у справі про вимагання хабаря у більш ніж 1 млн грн від директора комунального підприємства. 22 липня правоохоронці затримали заступника голови облради Андрія Малиша та адвоката, якого слідство називає спільником. Їх арештували на два місяці з можливістю внести заставу, проте обидва невдовзі вийшли з-під варти. Пізніше Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду скасувала арешт адвоката та призначила новий розгляд у суді першої інстанції.

Також оголосили підозру й Товмасяну. Голові облради призначили заставу майже у 3 млн грн. Свою провину він заперечує.