Російський FPV-дрон 30 червня вбив 65-річного жителя села Івашки Золочівської громади Юрія Краснікова. Чоловік загинув на власному подвір’ї.

Про це повідомили у Золочівській селищній раді.

За інформацією громади, Юрій Красніков народився 13 червня 1960 року в селі Уди. Потім навчався та жив у Харкові, а останні 12 років мешкав в Івашках.

«Чоловік офіційно не працював, але допомагав по господарству односельцям, тим і заробляв. Доброзичливий, привітний і завжди усміхнений. Щирі співчуття рідним та близьким», — йдеться у повідомленні Золочівської селищної ради.

Загиблий в Івашках Юрій Красніков. Джерело фото: Золочівська селищна рада

Наразі у громаді вирішують питання щодо евакуації загиблого чоловіка. 

Золочівську громаду російська армія постійно обстрілює з артилерії, мінометів, б’ють керованими авіабомбами, дронами, інколи — з танків. Найбільше страждають прикордонні населені пункти, розповів голова громади. Під ударами російських дронів постійно перебуває село Івашки.  

Чільне фото: Ілюстративне

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *