Web Analytics

«Фізично не встигнуть сховатися»: у Чугуєві пояснили, чому відмовилися від офлайн-навчання

Чугуївська міська військова адміністрація вирішила не відновлювати очне навчання у школах громади 1 вересня. 

Наступний навчальний рік у громаді розпочнеться в онлайн-режимі, повідомили у Чугуївській міській раді.  

Нараду з директорами навчальних закладів 11 липня провела міська голова Галина Мінаєва. 

«Відповідні рекомендації надали керівники районних управлінь національної поліції та ДСНС. За їхніми словами, жодне укриття не зможе сьогодні гарантувати безпеку у разі прямого влучання російської ракети. До того ж в нашому регіоні вона летить до цілі близько 40 секунд, і за цей час сотні дітей просто фізично не встигнуть сховатися в укриттях», — йдеться у повідомленні міськради. 

Чугуїв не відновлює офлайн-навчання. Фото: chuguev-rada.gov.ua

Як вказують у міській раді, евакуація невеликої кількості учнів старших класів вимагає значного часу — це показало проведення національного мультипредметного тесту.

«З малечею ситуація буде ще більш складною. Щодо якості такого навчання, яке буде декілька разів на день перериватися стресовими евакуаціями, то вона прогнозовано буде вкрай низькою», — зазначили у міськраді. 

Російська армія неодноразово обстрілювала ракетами Чугуїв та Чугуївську громаду. На початку повномасштабного вторгнення у Чугуєві біля власного дому загинув школяр. У місті та громаді є зруйновані та пошкоджені школи. 

Слухайте також: «Перша жертва війни на Харківщині — це був підліток, хлопчик», — завідувачка Чугуївського відділення екстреної допомоги

7 липня Рада оборони Харківської області вирішила дозволити дитсадкам, школам і вишам у Харкові та області повернутися до офлайн-формату навчання за умови, якщо заклади виконають безпекові умови. Раніше голова Харківської ОВА Олег Синєгубов неодноразово наголошував, що ракета з Бєлгорода летить 40 секунд, що позбавляє вчасно евакуювати дітей.