Очікується, що триденний книжковий фестиваль буде вдвічі масштабнішим, ніж торік. 

Цьогоріч «Літературний ярмарок» проходитиме в Харкові 28-30 серпня, повідомив співорганізатор — письменник, музикант, громадський діяч і військовий Сергій Жадан.

«Торік за три дні фестиваль зібрав понад 5 тисяч відвідувачів і став найбільшою книжковою подією Харкова. Цьогоріч програма налічує понад 50 учасників і буде удвічі масштабнішою. Авторські зустрічі, презентації та лекції, радіоефіри, сковородинівські філософські диспути, поезія та проза», — йдеться в його дописі.

Також запланована музична програма: «Літературний ярмарок» відкриє гурт «Курган & Agregat», а завершать — Okazia, Monkey Business та «Жадан і Собаки». 

Організатори також збиратимуть книжки для бібліотеки Харківського військового шпиталю.

Книжковий фестиваль проходитиме в головному корпусі Харківського національного університету ім. Каразіна («ЄрміловЦентр», площа Свободи, 4).

Вхід вільний, але охочих взяти участь просять зареєструватися. Детальніше — на сторінках «Літературного ярмарку» у Facebook та Instagram, а також за посиланням.

Організатори — благодійний фонд Сергія Жадана за підтримки міжнародного фонду «Відродження».  

Фото: «Літературний ярмарок»/Facebook

Торік у програмі «Літературного ярмарку» було 20 подій — презентації, лекції, поетичні читання, автограф-сесії тощо. Під час заходу зібрали понад 40 тис. грн на підтримку бібліотек Харківщини та кілька сотень книжок. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *