Деякі літні харків’яни можуть тимчасово переїхати до лікарень — міськрада

Підопічним терцентрів соціальних послуг Харкова — маломобільним і самотнім літнім людям — пропонують тимчасово переселитися до міських хоспісів та лікарень. Водночас до медзакладів запрошують волонтерів, які могли б проводити там кілька годин на добу.

Про можливість тимчасово переїхати до медзакладів розповіла заступниця Харківського місткого голови Світлана Горбунова-Рубан.

За її словами, ця пропозиція стосується підопічних терцентрів соціальних послуг — маломобільних самотніх літніх людей.

«За ними будуть встановлені постійний медичний нагляд та догляд, щоб забезпечити комфортний побут цієї зими літнім людям на візках, людям, прикутим до ліжка. Усі відповідні умови вже готуються», — сказала Горбунова-Рубан.

Міськрада також звертається по допомогу до харків'ян: потрібні волонтери, які могли б проводити з підопічними кілька годин на добу.

«Це може бути жива бесіда, спільний перегляд фільму чи читання книг», — уточнила посадовиця.

Охочі працевлаштуватися можуть укласти трудовий договір з лікарнями. Чергування — добові. Як запевняють у міськраді, зарплата забезпечена.

Більш детальну інформацію охочих допомогти можуть отримати за номером (050) 868 82 50 (Яна Олександрівна).

Маломобільні самотні люди похилого віку, які перебувають на обслуговуванні в терцентрах надання соціальних послуг,...

Опубликовано Харківська Міська Рада Понедельник, 5 декабря 2022 г.


Жителям низки громад у Куп’янському районі, особливо жінкам з дітьми, літнім і хворим людям, запропонували поїхати на зиму в більш безпечні місця. Обіцяють безкоштовне проживання у прихистках.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.