Web Analytics

Чикаго чи Слобідське: у Чкаловському провели слухання з перейменування

Місцева топонімічна комісія 11 грудня підбила підсумки громадських слухань. У поданні до Верховної Ради вирішили вказати два варіанти, одне з яких — Чикаго.  

Про це повідомив виконавчий комітет Чкаловської громади.

«На жаль, обговорення велося не дуже активно. Зокрема, щодо перейменування селища внесли пропозиції тільки 110 жителів громади. Найбільше голосів набрали дві назви — Чикаго і Слобідське», — поінформувала начальниця загального відділу Олена Толстая.

Керівник Чкаловської селищної військової адміністрації Сергій Котенко розповів «МедіаПорту», що більшість учасників слухань — молодь. 

«66% проголосували за назву «Чикаго». Ну яке із Чкаловського Чикаго?» — сміється Котенко.

Селищу Чкаловському шукають нову назву: один з варіантів — Чикаго

Керівництво громади, топонімічна комісія вирішили, що потрібно дотримуватися процедури, тому до Верховної Ради надішлють обидві пропозиції, які набрали найбільше голосів.

«Документи готуємо, найближчим часом їх направимо. Вказуємо і Чикаго, і Слобідське. Подивимося, що з цього вийде», — зазначив Котенко.

У Коробочкиному Чкаловської громади більшість учасників обговорення виступила за те, щоб не змінювати назви.


Красноградська міська рада підтримала подання до Верховної Ради України про перейменування села Першотравневе на Мирне, однак висловилася проти перейменування міста за законом про деколонізацію.

Блок новин за темою

Новини за темою