Web Analytics

Члени Російського добровольчого корпусу зустрілися з медіа після активної фази операції у Бєлгородській області

Найактивніша фаза операції легіону «Свобода Росії» та Російського добровольчого корпусу на території Бєлгородської області завершена. 

Про це із посиланням на командира РДК Дениса White Rex повідомляє Укрінформ.

Російські добровольці зайшли у Бєлгородську область на 42 км углиб та контролювали деякі населені пункти добу — стільки тривала активна фаза операції, яка в іншому форматі триває досі, розповів командир РДК. За його словами, щоб повноцінно контролювати певні території у формування немає достатніх ресурсів. 

Зустріч російських добровольців з медіа відбулася неподалік кордону з державою-агресором. Як повідомляє Медіацентр Україна, приїхали представники понад 100 українських та світових медіа.

В операції на території рф загинули двоє добровольців, десятеро дістали поранень, повідомив за підсумками пресконференції легіон «Свобода Росії» у Telegram-каналі. Там розповіли про трофейну техніку, але не зазначили, скільки техніки втратили. 

«Разом з РДК на території росії ми використали техніку, яку свого часу армія кремлівських зомбі відібрала у ЗСУ під Бахмутом. Цю техніку ми успішно перетрофеїли і повернули назад. Загальні втрати за операцію склали двоє людей загиблими та 10 пораненими. Всупереч лицемірним заявам пропагандистів, які не в силах перемогти і тому малюють нам величезні втрати», — повідомив легіон. 

У легіоні вважають операцію у Грайворонському районі успішною і заявляють про продовження боротьби. 

«Противник розгромлений, частина втекла з ганьбою; ми затрофеїли велику кількість техніки і взяли полонених», — йдеться у дописі. 

У легіоні також вказують на жорстокість путінських військ щодо мирного населення: «Поки легіонери проходили населені пункти, не чіпаючи місцевих жителів, ствольна артилерія та авіація ЗС РФ працювала по мирних містах».

Російські добровольці, які воюють на боці ЗСУ в Україні, зайшли на територію Бєлгородської області 22 травня.