Буржуйка «Харківських теплових мереж», вироблена торік для «Пунктів незламності», стала експонатом Харківського історичного музею.
«Днями залізний експонат, який розробив майстер котельно-механічного цеху Олександр Коваленко, поїхав до історичного музею для зберігання у спеціальному фонді», — повідомили «Харківські теплові мережі».
![Фото: Харківські теплові мережі](/sites/default/files/inline-images/408762000_780268247445530_4375435275212645734_n.jpg)
За словами завідувача науково-експозиційного відділу Харківського історичного музею ім. Сумцова Костянтина Дубіна, музей збирає матеріали та речі, пов’язані з війною.
«Буржуйка зацікавила працівників музею, коли вони почали збирати артефакти для висвітлення теми пунктів незламності та обігріву, які минулої зими рятували харків’ян від блекаутів», — пояснили в КП.
![Фото: Харківські теплові мережі](/sites/default/files/inline-images/409031855_780268334112188_8943953091861343031_n.jpg)
Всього тепловики виготовили близько пів тисячі буржуйок. Як матеріал використали старі труби опалення, які відслужили кілька десятиліть.
Новини за темою
![](/sites/default/files/textimage_store/cache/styles/facebook/a/a3/a3fe823d3f02004aee448660229a328f2be46cabaac034f4405246b6d8a7fc2f.jpg)