Web Analytics

Бригада швидкої допомоги потрапила під обстріл на Харківщині

Бригада швидкої допомоги 7 липня потрапила під російський обстріл, коли їхала до пораненої в Чугуївському районі жінки. Фельдшера та водія засипало землею, але вони не постраждали.

Медиків викликали до літньої мешканки Чугуївського району близько 8:30 7 липня, повідомили у Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Під час ранкового обстрілу 80-річна жінка отримала важку вибухову травму.

За викликом вирушила бригада на чолі з фельдшером Максимом Матерієнком та водієм Сергієм Капустіним.

«Коли бригада була вже біля будинку постраждалої жінки, розпочався новий обстріл. Дотримуючись інструкцій з безпеки, члени бригади одразу лягли на землю, прикривши голови руками. Працівників засипало землею та, на щастя, ніхто не постраждав», — кажуть у Центрі.

Одразу після обстрілу медики попрямували до пораненої та надали їй необхідну допомогу.

Фото: Facebook/Центр екстреної медичної допомоги

Схожий випадок був 24 червня. Бригада прямувала до 63-річного жителя Зміївського району, коли опинилася під обстрілом. Фельдшер Даніель Дзюба отримав поранення ніг, але доїхав до пацієнта та надав йому допомогу.

«Тільки після цього фельдшер оглянув власне поранення, самостійно надав собі допомогу та вирушив до лікувального закладу», — розповідали тоді в Центрі.


Минулої доби, 7 липня, від російських обстрілів на Харківщині загинули четверо людей, дев'ятеро дістали поранень.

Фото на головній: Харківська обладміністрація