Web Analytics

«Зворотній відлік»: у ХНУ відкриється виставка кераміки, присвячена мріям про перемогу

Харків’ян і гостей міста запрошують на виставку керамістки Жаннети Соловйової «Зворотній відлік», що триватиме з 5 жовтня до 30 листопада.

Виставка відкриється 5 жовтня о 17:00, повідомили в Харківському національному університеті ім. Каразіна.

Кераміку Жаннети Соловйової організатори називають «молитвою і народним шаманством водночас».

«Зворотній відлік — це послідовний відлік часу до моменту настання певної події. Для українців ця подія — Перемога. З першого дня війни росії проти України Жаннета Соловйова встановила свій зворотній відлік: кожна робота — це «акт створення і народження» на противагу руйнуванням і смертям, що несе ворог. Це маленька частка, але вона дає сили: сподіватися, вірити, донатити», — йдеться в анонсі.

Роботи майстрині є в колекції Національного художнього музею України в Києві, Харківському художньому музеї, Харківській міській художній галереї, приватних колекціях в Україні та за кордоном.

Виставка проходитиме в Художній галереї ім. Генріха Семирадського (північний корпус ХНУ, майдан Свободи, 6, вхід з боку Держпрому).

Відвідати її можна буде до 30 листопада.

«Зворотній відлік»: Жаннети Соловйової

Харківський культурний центр Art Area ДК запрошує на етноконцерт «Перехрестя п’яти світів» та інтерактивну гру «Музичне коло». Обидва заходи організує центр етнічної музики Drum Space.

Фото на головній: ХНУ