Web Analytics

ЗСУ звільняють південь: над Херсоном — український прапор

Збройні сили України повертають під контроль Херсон. 

Про історичний день в історії України розповів у зверненні до українців президент Володимир Зеленський

«Ми повертаємо Херсон. Станом на зараз наші оборонці — на підступах до міста. Але спеціальні підрозділи вже у місті. Херсонці чекали. Ніколи не відмовлялись від України. Надія на Україну завжди виправдовується — і Україна завжди повертає своє. І навіть коли ще місто не повністю очищене від ворожої присутності – самі херсонці вже прибирають з вулиць та будівель російську символіку і будь-які сліди перебування окупантів у Херсоні. Так само було і в усіх інших містах, звільнених нашими захисниками. Так само буде і в тих містах, які ще очікують на наше повернення. Україна прийде до всіх своїх людей», — заявив Зеленський. 

Він подякував кожному військовому і кожному підрозділу, які у ці дні наступають на півдні. 

ЗСУ у Херсоні, 11 листопада. Фото: Igor Tsurkan/Facebook

«Абсолютно кожному — від рядових до генералів. Збройні сили, розвідка, СБУ, Нацгвардія — усі, хто наближав сьогоднішній день для Херсонщини», — сказав глава держави. 

Сили оборони продовжують звільнення українських земель на Херсонському напрямку, повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.

«В ході успішних наступальних дій передові підрозділи наших військ в деяких місцях вже дійшли до правого берега Дніпра. Тривають заходи з виявлення та знищення противника в низці населених пунктів. З міркувань безпеки операції офіційне оприлюднення результатів буде надано згодом», — йдеться у вечірньому зведенні 11 листопада.

За даними Генштабу, російські окупанти зосереджують зусилля на стримуванні дій Сил оборони на окремих напрямках, удосконалюють фортифікації на лівому березі Дніпра та на півночі тимчасово окупованої території АР Крим. Водночас РФ веде наступальні дії на Бахмутському, Авдіївському та Новопавлівському напрямках.

%D1%85%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%BE%D0%BD.mp4

Люди зустрічають Збройні сили України на півдні з українськими прапорами. Російську символіку зривають з флагштоків та рекламних банерів.


Українська армія втратила контроль над Херсоном на початку березня.