Web Analytics

ЗСУ вийшли з Авдіївки — Сирський

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський прокоментував ситуацію в місті Авдіївці Донецької області.

«Виходячи з оперативної обстановки, яка склалася довкола Авдіївки, з метою уникнення оточення та збереження життя і здоров’я військовослужбовців, прийняв рішення про виведення наших підрозділів з міста й переходу до оборони на більш вигідних рубежах», — йдеться у заяві на сторінці головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського.

Олександр Сирський. Фото: Офіс президента

«Наші воїни гідно виконали свій військовий обов’язок, зробили все можливе для знищення найкращих російських військових частин, нанесли ворогу значні втрати в живій силі та техніці. Вживаємо заходів для стабілізації обстановки та утримання займаних позицій», — повідомив Сирський. 

У Третій окремій штурмовій бригаді, яку перекинули на цю ділянку фронту, повідомили, що росіяни кинули на Авдіївку не менше 15 тисяч окупантів. Захисники України завдали критичних втрат кільком російським бригадам. 

«Дякую бійцям за гідний бій, який дали ворогу в Авдіївці, в умовах тотальної кількісної переваги росіян у живій силі, в техніці, у снарядах. Зробили все, і навіть більше. Дякую за стійкість кожному. Відходимо на підготовлені позиції, щоб повернутися і завдати ще сильнішого удару», — повідомив командир 3 ОШБр Андрій Білецький. 

Вночі 17 лютого командувач оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» Олександр Тарнавський повідомив про вихід української армії з Авдіївки. «Оточення не допущено», — йдеться в його дописі. 

Водночас близько 21:00 напередодні Тарнавський повідомляв, що під час одного з виходів на підготовлені позиції декілька українських захисників потрапили в полон. «Будемо боротися за звільнення кожного побратима», — додав командувач.

Блок новин за темою