Web Analytics

«Зливав дані про ЗСУ блогеру»: жителя Харкова підозрюють у роботі на росію

41-річного безробітного харків’янина підозрюють у передачі рф інформації про місця дислокації підрозділів Збройних сил України та проросійську агітацію.

Про це повідомив начальник Слідчого управління обласної поліції Сергій Болвінов

«Цьому чоловікові 41 рік, він живе на ХТЗ. Поки окупанти тероризують місто та намагаються знову захопити наші території, він активно писав до ворожих пабліків та кураторам. Коли слідчі вилучили його телефон, то дізналися, що цей зрадник ще й зливав відомості про Збройні сили України проросійському блогеру Олександру Кондрусику на псевдо «Саша-псих». Писав і про пересування нашої техніки, і про розташування ППО», — розповів Болвінов.

Джерело фото: Сергій Болвінов/Facebook

За його даними, затриманий останнім часом ніде не працював і вів закритий спосіб життя. Раніше був водієм і навіть волонтерив — розвозив харчі для підрозділів ЗСУ.

«А згодом став агітувати за окупацію України — в Telegram став активним коментатором ворожих спільнот та висловлювалися на підтримку російської агресії», — додав Болвінов. 

Джерело фото: Сергій Болвінов/Facebook

Харків’янину оголосили підозру. Суд обрав йому запобіжний захід —  тримання під вартою з правом внесення 120 тисяч гривень застави. 

Джерело фото: Сергій Болвінов/Facebook

Олександр Кондрусик, якому, за даними слідства, затриманий передавав інформацію про ЗСУ, восени 2021 року був самовисуванцем на посаду міського голови Харкова, але зняв свою кандидатуру до виборів.

«Нині ховається в рф та внесений до бази «Миротворець», — повідомив керівник слідчого управління.

54-річному Кондрусику у листопаді 2023 року заочно оголосили підозру в запереченні збройної агресії росії, а також у виготовленні та поширенні символіки комуністичного, націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів. 

Чільне фото: Сергій Болвінов/Facebook

Блок новин за темою

Новини за темою