Web Analytics

Жителя Безлюдівки затримали за збір даних для росії про ППО у Харкові

Правоохоронці підозрюють 30-річного жителя Харківського району у «зливі» інформації про базування сил ППО, які захищають Харків.

Про це повідомила Харківська обласна прокуратура.  

«Наприкінці 2023 року безробітний житель селища Безлюдівка через месенджер Telegram почав спілкуватися з представником ФСБ рф. Фігурант свідомо та добровільно надсилав представнику російської спецслужби інформацію про базування Сил оборони та місця знаходження ППО», — вважають у відомстві.

За даними слідства, чоловік об’їжджав передмістя Харкова та приховано фіксував певні локації, дані про них необхідні російській армії для прицільного враження позицій українських захисників та підриву оборони обласного центру. 

«Гроші за «роботу» на ворога житель Безлюдівки не отримував. Крім того, для ворога він не приховував свої анкетні дані. Для цього фігурант навіть надіслав співробітнику ФСБ повістку, яку йому вручили представники ТЦК», — розповіли у прокуратурі.

30-річному чоловіку оголосили підозру в державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України). За рішенням суду він перебуває під вартою без права внесення застави.

Чільне фото: Харківська обласна прокуратура/Telegram

Блок новин за темою

Новини за темою