На зустрічі, що проходитиме в Києві, чекають представників наглядових організацій, центрів журналістських розслідувань та незалежних медіа з усіх регіонів України. 

П’ятий форум «Підзвітність влади: дієві інструменти для активістів та журналістів» проводить міжнародна організація «Інститут висвітлення війни та миру» — Institute for War&Peace Reporting.

«Це буде простір для ідей, практик і партнерств, що допомагають змінювати правила гри — чесно, прозоро й професійно», — обіцяють в IWPR.

Цьогоріч свої позиції представлять антикорупційні органи, представники влади та громадянського суспільства, національні медіа.

«Форум стане не лише платформою для змістовних дискусій, а й майданчиком для партнерств і нетворкінгу — зокрема для грантоотримувачів і партнерів IWPR, до яких зможуть долучитися всі учасники», — зазначають організатори.

Зустріч проходитиме в Києві 14-15 листопада. Реєстрація — до 31 жовтня включно за посиланням.

Анонси панелей, спікерів та дискусій форуму публікуватимуть на сторінці IWPR Ukraine у Facebook.

Форум «Підзвітність влади: дієві інструменти для активістів та журналістів»
Форум «Підзвітність влади: дієві інструменти для активістів та журналістів» проходитиме в Києві 14-15 листопада

Дивіться також на MediaPort: Дрони чи квіти? Або і те, і те? Доктор економічних наук Володимир Родченко про бюджет Харкова відео