Web Analytics

На Харківщині можуть застосувати графіки відключень світла — «Укренерго»

У Харкові та області все ще є обмеження в електропостачанні після російського ракетного удару 9 березня. Енергетики попереджають про можливі погодинні відключення світла.

На ранок 14 березня обмеження внаслідок пошкоджень мереж все ще є у Харківській і Житомирській областях, повідомили в «Укренерго».

«При зростанні споживання у цих регіонах у пікові години можливе застосування графіків погодинних відключень», — попередили енергетики.

Фото: «Харківобленерго»

Про те, що на Харківщині можуть знову запровадити графіки відключень, заявляв і голова обладміністрації Олег Синєгубов.

«По області 100% вже люди з електроенергією. Поряд із цим у нас будуть, скоріш за все, знову запроваджені графіки відключень — оскільки потужності, яку ми наразі маємо, не вистачає, щоб повністю задовольнити потреби населення, підприємств, промисловості тощо», — казав він 13 березня.

Ситуація, за словами Синєгубова, ще «на стабілізаційному рівні».

Як розповідав на брифінгу Харківський міський голова Ігор Терехов, під час обстрілу 9 березня серйозних руйнувань зазнала критична інфраструктура — трансформаторні станції та міська ТЕЦ.

«Ми вже ввосьме перезапустили систему опалення. Це безпрецедентний випадок, якого ще не бачила Україна. Втім, завдяки спільній роботі енергетиків, комунальників, тепловиків,  і світло, і вода, і тепло подаються практично в усі будинки Харкова», — сказав мер.


Харків залишився без світла після російського ракетного удару 9 березня. Окупанти запустили по регіону 15 ракет, пошкодили енергетичні об'єкти.

Загалом того дня від обстрілу постраждали енергооб'єкти у вісьмох областях України.