Web Analytics

«Жадан і Собаки» презентували альбом «Радіопромінь» у Харкові

15 та 16 січня гурт «Жадан і Собаки» зіграв у Харкові два концерти в межах благодійного туру із новим альбомом «Радіопромінь». 

Виступ у Харкові мав відбутися в грудні, але його відклали з міркувань безпеки. Змінили й місце виступу — замість концертної зали обрали паркінг.

«Харківські концерти мали бути першими і мали відбутися на початку грудня, але на превеликий жаль, ми вирішили їх не грати в тому приміщенні, де планували, з огляду на питання безпеки. Ми порадилися з власниками приміщення, організаторами, представниками силових структур і дійшли висновку, що краще зіграти більше в захищеному місці. Враховуючи те, що потім в Харкові почалися регулярні обстріли, я думаю, що це було правильне рішення. Попри те, що на парковці не дуже тепло, а трішки навіть і холодно, все одно атмосфера більш надійна і більш захищена»,— розповів «МедіаПорту» лідер гурту Сергій Жадан

Альбом «Радіопромінь» вийшов восени. До нього увійшли пісні, де згадується Харків, — «Рогань», «Метро» та інші.  

«Взагалі багато всього про Харків, тому що ми харків'яни, харківська команда і любимо це підкреслювати, хоча і не зациклюємося на своєму регіоналізмі, співаємо про інші географічні центри нашої безбережної Батьківщини», — каже Жадан. 

Взимку гурт вирушив у презентаційний тур. 

«Його перша частина відбулася в грудні. Тур благодійний: частину коштів, які ми збираємо, ми передаємо на потреби української армії. Ми зібрали більше мільйона гривень. Я очікую від туру обміну енергією, великої кількості хороших людей, що і відбувається на останніх концертах. Ясна річ, враховуючи специфіку наших виступів та перших, очікуємо, що в нас будуть хороші волонтерські збори, на які ми зможемо купити багато корисних для нашого війська речей», — сказав Сергій Жадан. 

У Харкові разом з гуртом пластуни заспівали «Мальви». 

На концертах музиканти проводять благодійні аукціони — зокрема на підтримку підрозділу Нацгвардії «Хартія». У Харкові розіграли фляги, тубуси з автографами учасників гурту, теку з ранніми віршами Сергія Жадана зі збірки «Рожевий дегенерат» та прапори гурту.

На аукціонах під час двох концертів у Харкові, за інформацією організаторів, вторгували 140 тисяч гривень. 

Дивіться фрагмент концерту в Instagram

Блок новин за темою
Сергій Жадан, Радіопромінь, Харків