Web Analytics

Зеленський у метрошколі в Харкові нагородив педагогів: фото, відео

Президент побував у класах на станції метро «Університет». 

Про це повідомляє Офіс президента

@mediaport_ua Президент України Володимир #зеленський 30 листопада відвідав харківську школу в #метро і нагородив вчителів. Як відреагували діти — відео Офісу президента #харків ♬ оригінальний звук - mediaport_ua

30 листопада Володимир Зеленський побував на станції харківського метрополітену «Університет», де нагородив педагогів орденами княгині Ольги ІІІ ступеня, а також присвоїв почесні звання «Заслужений працівник освіти України» та «Заслужений вчитель України».

Фото: president.gov.ua

Глава держави відвідав класи, де тривали уроки математики, англійської мови та музики, та поспілкувався з дітьми. 

Фото: president.gov.ua

«Приємно бути на Харківщині, бачити дітей, їхні усмішки, оченята — маленькі, дуже приємні, але вже трішки дорослі — через усі випробування, які діти проходять разом з усією країною. Я хочу вам усім подякувати за те, що Харківщина не порожня, за те, що тут є прекрасні діти, люди різних професій. Безумовно, є ви — вчителі. Якщо є школа, навіть така креативна, є й життя. Дякую за вашу роботу, за служіння дітям України. Хочу подякувати за те, що ви в Україні, з українськими дітьми, дякую за те, що ви несете знання нашим дітям під час війни і що війна не зупинила вас», — сказав Зеленський.

Фото: president.gov.ua


30 листопада президент відвідав військовослужбовців на Куп'янському напрямку


Читайте також: У Харкові почалося навчання школярів у метро: фото

Блок новин за темою