Президент України підтвердив звільнення восьми пунктів на Херсонщині

Населені пункти Любимівка, Хрещенівка, Золота Балка, Біляївка, Українка, Велика й Мала Олександрівки, Давидів Брід у Херсонській області повернулися під контроль України.

Про це у зверненні 4 жовтня повідомив президент України Володимир Зеленський.

«Українська армія здійснює на півдні нашої країни доволі швидкий і потужний рух у межах поточної оборонної операції. Від російського псевдореферендуму звільнено вже десятки населених пунктів лише за цей тиждень. Це на Херсонщині, Харківщині, Луганщині й Донеччині разом. Зокрема, з військових зведень із Херсонщини: звільнені від окупанта та стабілізовані населені пункти Любимівка, Хрещенівка, Золота Балка, Біляївка, Українка, Велика й Мала Олександрівки та Давидів Брід. І це ще далеко не повний перелік», — сказав глава держави.

4 жовтня над звільненим містом Лиман Донецької області офіційно підняли український прапор за участі командувача Сухопутних військ Олександра Сирського, повідомляє Угруповання Об’єднаних сил. 

Фото: Угруповання Об'єднаних сил

Фото: Донецька ОВА


Як повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко, у Харківській області деокуповані 483 населених пункти.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.