Web Analytics

«Завжди з усмішкою на обличчі»: в «Укренерго» згадують загиблих від обстрілу працівників

Від ракетного удару по підстанції «Укренерго» на Харківщині 11 вересня загинули двоє працівників: Світлана Курилович та Олександр Холодний. Компанія обіцяє, що їхні рідні отримають фінансову допомогу та іншу необхідну підтримку.

Про загибель працівників в «Укренерго» розповіли 13 вересня.

«Від ракетного удару по підстанції «Укренерго» на Харківщині загинули двоє працівників співробітники — диспетчер Світлана Курилович та Олександр Холодний. Це було їхнє чергування, і вони були на робочих місцях», — зазначили у компанії.

Світлана Курилович 30 років працювала на підстанції — спочатку електромонтером, останні роки — диспетчером. Колеги згадують її як досвідчену, відповідальну та цілеспрямовану, «завжди з усмішкою на обличчі».

26-річний Олександр Холодний прийшов на підстанцію два роки тому.

«Молодий енергійний чоловік з жагою до практичних знань. Вже працюючи електромонтером, захистив диплом магістра. Уважний до деталей, завжди прагнув дізнатися більше, відмінний молодий спеціаліст», — згадують в «Укренерго».

У Світлани Курилович залишилася 23-річна донька, в Олександра Холодного — батьки. У компанії обіцяють, що рідні отримають фінансову допомогу та іншу необхідну підтримку.


Увечері 11 вересня по Харківщині вдарили дві російські ракети. Спалахнули пожежі на об'єктах критичної інфраструктури, у Харкові та області зникла електроенергія. Міністр енергетики Герман Галущенко пізніше заявив, що це був один з найбільш масових обстрілів енергетичних об'єктів.