Web Analytics

Закрите на карантин село на Харківщині відкривають для в'їзду

Контрольно-пропускний пункт на в'їзді до Високопілля Валківського району припинить роботу 13 травня.

Відповідне рішення сьогодні винесла комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Валківської райдержадміністрації.

«За рішенням районної КТЕБ і НС, зважаючи на позитивну динаміку одужання мешканців с. Високопілля та відповідно стабільну епідемічну ситуацію, що склалася, КПП на в’їзді/виїзді з села із завтрашнього дня буде знято», — повідомила перша заступниця голови РДА Наталія Осадча.


Рішення про зняття обмеження на в'їзд підтримала обласна адміністрація, повідомив голова ОДА Олексій Кучер.

«Станом на 12 травня нових випадків COVID-19 у селі Високопілля та загалом Валківському районі не виявлено… Тож ми підтримали пропозицію селищної ради Високопілля про зняття деяких карантинних обмежень — відповідно до постанови Кабміну та рішення обласної КТЕБ і НС. Також із завтрашнього дня припиняємо роботу карантинного контрольно-пропускного пункту на в'їзді в село», — цитує Кучера пресслужба ОДА.

В середині квітня у Високопіллі Валківського району виник перший спалах захворюваності  на COVID-19 на Харківщині

На думку Кучера, подолати спалах у селі вдалося завдяки злагодженим діям влади, місцевого самоврядування, відповідальності жителів, роботі медпрацівників, поліції та інших структур.

З початку карантину у Валківському районі коронавірус підтвердили у 34 людей, з яких двоє померли. За даними голови Харківської обладміністрації, на сьогодні одужали 27 з 32 хворих. В РДА повідомляють, що одужали 29 — 22 жителі Валок і 7 жителів Високопілля. 


13 квітня у Валківський центральній районній лікарні померла 71-річна жителька Високопілля, яка продавала свічки у церкві. Це була перша смерть пацієнтки з COVID на Харківщині. 20 квітня померла 70-річна жителька Високопілля — колишня медпрацівниця, яка надавала допомогу 71-річній жительці, що померла першою. В неї теж діагностували коронавірус. 

Обмеження на в'їзд і виїзд у селі ввели 15 квітня. 

Слухайте такожСпалах захворюваності на COVID-19 у Високопіллі. Подкаст