Минулої доби російський агресор бив по 10 населених пунктів Харківської області.

Загиблих від удару по селу Новоплатонівка Борівської громади побільшало до шести, повідомили в поліції Харківщини.

П’ятеро загинули на місці. Шоста людина згодом померла в лікарні.

Інші обстріли

У Куп’янську від обстрілу загинув цивільний, двоє — поранені. Пошкоджені багатоквартирний і приватний будинки, повідомляють у Харківській обладміністрації.

У Харкові дрони вночі спричинили руйнування в Шевченківському і Слобідському районах. Постраждали троє людей.

На Ізюмщині пошкоджені магазин та автомобіль у Новоплатонівці, приватні будинки, господарчі споруди та гараж — у Пісках-Радьківських. 

В Ізюмі два дрони поцілили по території промислового підприємства, що не працює, додали в Ізюмській міській військовій адміністрації

Загалом протягом доби окупанти запустили по Харківщині 10 керованих авіабомб і 10 дронів, половина з яких — «Герань-2».  

  • Фото: Поліція Харківщини

Ситуація на фронті

На Південно-Слобожанському напрямку окупанти п’ять разів атакували українські позиції — в районі Вовчанська та в бік Колодязного, йдеться у зведенні Генерального штабу ЗСУ.

На Куп’янському напрямку було чотири російські атаки, Сили оборони зупинили штурми в бік Піщаного, Куп’янська та в районі Голубівки.