З початку виборчої кампанії на Харківщині 127 разів повідомляли про порушення

За фактами звернень щодо передвиборчих порушень на Харківщині відкрито 12 кримінальних проваджень.  

Про це на прес-конференції 22 березня повідомив начальник обласного управління поліції Олег Бех. 

«З 31 грудня 2018 року нам надійшло 127 повідомлень про порушення виборчого законодавства. Найбільше порушень ми зафіксували в Московському районі, в Шевченківському районі і в Куп'янському районі. Відкрито 12 кримінальних проваджень за різними статтями. По одному з проваджень вже направлено до суду, Богодухівський район. В Шевченківському районі оголошено про підозру фігуранту. Справа теж найближчим часом буде скерована до суду. По інших справах ще проводиться досудове розслідування», — сказав Бех. 

За його словами, у справах, де є підозрювані, йдеться про привласнення майна і грабіж. 

«Тільки дві справи, де оголошено про підозру. По одній там, де вивезли куб (агітаційну конструкцію — ред.) Садового в Богодухові, там вже направлена справа до суду. Справа по відкритій формі привласнення майна у наметі ще одного з кандидатів у Шевченковському районі — оголошено підозру за статтею «грабіж». Підозрюваний, до речі, раніше судимий... Незабаром теж направимо до суду», — повідомив він. 

За фактом можливого підкупу виборців під час зустрічі кандидатки в президенти Юлії Тимошенко у Харкові 18 березня начальник облуправління поліції сказав наступне: «Особа, яка давала кошти, повідомляє, що вона віддавала боргові зобов’язання. Проводиться розслідування. Підозра не оголошена». 

За словами радника міністра внутрішніх справ Ігоря Варченка, загалом до правоохоронних органів в Україні надійшло 3642 звернення щодо правопорушень у передвиборчий період. За 193 з них відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. 

Охороняти порядок на Харківщині у день виборів будуть понад 10 тисяч силовиків, ще тисяча — у резерві. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.