Web Analytics

З Куп'янського району залишається евакуювати чотирьох дітей — ОВА

З найнебезпечніших населених пунктів Куп'янщини треба вивезти чотирьох дітей. Хоча родини вже переховуються, завершити евакуацію планують до кінця тижня.

Про це на брифінгу 23 листопада повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

«Родини виїхали зі своїх місць постійного проживання, але, за нашими даними, вони продовжують перебувати на Куп’янському напрямку, на небезпечному напрямку», — сказав Синєгубов.

Йдеться про чотири сім’ї, кожна з яких має на вихованні одну дитину. Зі слів сусідів, які відомі ОВА, люди ховаються на сусідніх від своїх домівок вулицях. Поліцейські вимушені обходити будинки у пошуках сімей з дітьми. 

Фото: поліція Харківщини

Синєгубов розраховує, що до кінця тижня дітей вдасться вивезти у безпечніше місце. 

В ОВА обговорюють і можливе розширення зони примусової евакуації. В неї може потрапити частина Куп’янська.

«Враховуючи військову обстановку, будемо розглядати, можливо, ще населені пункти, де ми будемо оголошувати обов’язкову евакуацію в примусовий спосіб дітей і, відповідно, дорослих. Це все Куп’янський напрямок. В тому числі розглядаємо саме місто Куп’янськ, можливо, якусь його частину. Тому що перебування там місцевого населення відверто заважає нашим військовим. Це питання не лише про безпеку людей, яка завжди стоїть на першому місці, але й про стратегічний напрямок для оборони», — сказав Синєгубов.

Фото на головній: поліція Харківщини

Блок новин за темою

Новини за темою