З Харкова до Куп'янського району запустили поїзд

«Укрзалізниця» поновлює пасажирське сполучення між Харковом та звільненим від окупантів Осиновим Куп’янського району. Потяги знову ходитимуть з 3 листопада: запуск планували раніше, але перенесли через обстріли.

Тестовий рейс пустили 2 листопада, повідомили у «Південній залізниці». З 3 листопада потяги вже перевозитимуть пасажирів.

Поїзд №6605/6608 Харків — Осинове ходитиме щодня. З Осинового пасажирів безкоштовними муніципальними автобусами перевозитимуть до селища Куп’янськ-Вузловий і далі — до Ківшарівки та Куп’янська. Так само — назад на станцію.

Проїзд у потязі коштуватиме 43 грн. Для пенсіонерів — безкоштовно.

Рейси планували запустити з 1 листопада, але перенесли через російський ракетний обстріл 31 жовтня. Залізничники усунули основні пошкодження за добу.

За анонсованим розкладом, поїзд вирушатиме з Харкова о 6:15, прибуватиме до Осинового о 9:50. Назад відправлятиметься о 16:21 та прибуватиме до Харкова о 19:35.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.