Web Analytics

«Вулиця перетворилася на пекельну масу»: у поліції розповіли подробиці удару по Харкову

Три російські дрони-камікадзе влучили у нафтобазу поруч з приватним сектором у Немишлянському районі Харкова. У двох будинках загинули люди: в одному — літнє подружжя, в іншому — сім'я з п'яти людей, троє з яких — діти. 

Про це на місці удару розповів начальник Слідчого управління поліції Харківщини Сергій Болвінов, передає кореспондент «МедіаПорта».

«В одній домівці перебувала сім'я, п'ятеро людей, двоє молодих батьків та троє їхніх дітей. Вони всі загинули, згоріли живцем. В іншій будівлі знаходився чоловік, він був неходячий. За ним піклувалася його дружина, вони також загинули, згоріли живцем», — сказав Болвінов. 

Під час пожежі надзвичайникам вдалося врятувати 50 людей, троє людей дістали поранення. Будинки спалахнули після витоку палива з нафтобази, яку росіяни обстріляли «шахедами». Попередньо, було три дрони. 

«За наявною інформацією, в цій нафтобазі зберігалося близько 3800 тонн пального. Фактично вся вулиця перетворилася на пекельну розплавлену масу, тому що паливо змішалося з снігом і почало горіти. Люди, які знаходилися в цих будинках, фактично опинилися заручниками. Вони не змогли вибратися. В цих дворах, де знаходилися автомобілі, вони також спалахнули, як свічки», — пояснює Болвінов. 

«Наразі на місці працюють слідчі, криміналісти, вибухотехніки та рятувальники. «Ми ретельно оглядаємо місця злочину, працюють медики, судомедичні експертизи. Через стан тіл вони дуже сильно обгоріли, ми будемо і використовуємо метод ДНК. Від кожного тіла, від решток тіла. Ми вже встановили сина, подружжя, які загинули, а також ми зв'язалися з родичами сім'ї, яка загинула. Зараз їде сюди родич, ми відберемо в неї ДНК, це сестра загиблого», — говорить Болвінов. 

З території нафтобази йде дим, там ще гасять пожежу. Рятувальники також продовжують гасити тління в окремих місцях у будинках на вулиці у приватному секторі.  

Блок новин за темою