Web Analytics

Волонтеру, пораненому від авіаудару на околиці Куп’янська, ампутували руку

Військовий волонтер Володимир Безимянов, який від початку повномасштабного російського вторгнення займався допомогою цивільним та військовим на Харківщині, втратив руку внаслідок російського авіаудару по Куп’янській громаді 2 березня.

У подкасті «Герої Харкова» Володимир Безимянов розповів про наслідки того обстрілу та лікування.

«Я віз речі для військових. На околицях Куп'янська прилетів КАБ — керована авіабомба 250 кг. Мені ампутували праву руку. Понад 20 осколкових поранень. Ноги, спина, рука. У голові трохи. Про протезування зарано казати, тому що поки немає розуміння, на якому етапі буде збережена рука. Зараз лікарі борються», — розповів Володимир.

У 2014 році Володимир виїхав з рідної Луганщини і оселився в Харкові.

«Для мене війна почалася у 2014 році і продовжилася тут. Спочатку допомагали цивільним, а потім я повністю переключився на військових. Я собі таке завдання поставив: довозити все туди, куди ніхто не доїжджає. Побував всюди. Чесно кажучи, я не очікував такої уваги до моєї скромної персони [після поранення]. Але дуже багато дзвінків, сповіщень. Важко ще, була контузія. Я дуже вдячний всім, хто відгукнувся», — сказав Володимир.

Володимир Безимянов має позивний «Вова Донбас»

За словами лікарів, відновлення займе тривалий час, тому Володимир просить підтримувати інших волонтерів, які допомагають ЗСУ. 

Джерело фото: «Роганські Шалені Бджілки»Джерело фото: «Роганські Шалені Бджілки»

Дотепер Володимир Безимянов співпрацював з благодійними фондами, він є другом спільноти «Роганські шалені бджілки». Керівниця цієї ініціативи Юлія Шаламова згадує, як навесні 2022 разом із Володимиром формувала продуктові набори для жителів Роганської громади. На кількох вулицях громади у лютому-березні 2022 стояли російські війська. 

Джерело фото: «Роганські Шалені Бджілки»

«Тоді був такий час, коли людям не було чого їсти. І завдяки Володі, Rotary Club, людей годували. Роганська громада була у сірій зоні, практично щодня були обстріли. Люди йшли під обстрілами полями, виходили через Докучаєвське на Харків», — розповіла Юлія.

Джерело  фото: «Роганські Шалені Бджілки»

Як працює громадська ініціатива, яку очолює Юлія Шаламова, слухайте у подкасті на MediaPort та «Радіо «Накипіло»

Чільне фото: «Роганські Шалені Бджілки»

Блок новин за темою