Web Analytics

Волонтерка з Барвінкового отримала відзнаку Верховної Ради за допомогу ЗСУ

Серед нагороджених 17 січня спікером парламенту Русланом Стефанчуком — Ірина Міщенко, керівниця благодійного фонду з Харківщини.

Про це повідомляє Барвінкове.Info.

«Представляти Ірину барвінківчанам зайвий раз не треба. Її  добре знають наші земляки за добрі справи, які вона робила і робить на підтримку Збройних сил України. З перших днів повномасштабного вторгнення росіі Ірина розгорнула активну  волонтерську діяльність. Створила благодійний  фонд «Мисливці на орків», який щомісяця збирає більше мільйона гривень коштів для потреб ЗСУ», — йдеться в дописі.

Зазначається, що за зібрані кошти фонд купує техніку, старлінки, генератори, планшети, дрони, павербанки, одяг та інші необхідні на фронті речі.

Фото: Іnstagram/orcbusters

«Сьогодні мала честь представляти наш фонд перед  Головою Верховної Ради України та отримала нашу спільну з вами подяку від Парламенту. Волонтери спитали, скільки людей в нашому фонді, а я зрозуміла, що нас не десятки, нас — сотні. Тих, хто  бере відповідальність і організовує збори, возить авто, збирає дрони, кидає донати, робить репости і ще багато всього, що кожен з вас робить для фронту з великим прагненням перемоги. Я дуже пишаюся вами. Я знаю, як вам інколи буває важко, емоційні гойдалки, в когось скрутне фінансове становище, у багатьох зміни в особистому житті, ми відчули біль втрати рідних, але нас всіх обʼєднує одна велика єдина мета», — зазначила Ірина на сторінці фонду.

Відзнаку також отримав харківський волонтер Артем Фісун.

Харківські волонтери отримали відзнаку «Золоте серце».

Блок новин за темою