Web Analytics

Внаслідок серії вибухів на Шрі-Ланці загинуло близько 300 людей

Кількість жертв вибухів на Шрі-Ланці зросла майже до 300, ще півтисячі — травмовані. 

Про це повідомляє Euronews.

Серед загиблих близько 35 іноземців — громадяни США, Великобританії, Португалії, Пакістану, Туреччини, Данії. 

За попередніми даними Міністерства закордонних справ України станом на 21 квітня, громадян України серед загиблих немає. МЗС просить українців у цій країні виявляти підвищену пильність, уважно стежити за новинами та рекомендаціями місцевих органів влади, уникати місць масового скупчення людей, постійно мати при собі документи та неухильно виконувати законні вимоги правоохоронців та військових. 

«У зв’язку із ситуацією, що склалася, урядом Шрі-Ланки введено комендантську годину, починаючи з 18:00 21.04.2019. У країні спостерігаються ускладнення з мобільним зв’язком, не працюють соціальні мережі, ускладнений рух громадського транспорту. Пасажирів міжнародного аеропорту Коломбо попереджають про можливі затримки при проходженні безпекового контролю при вильоті та рекомендують прибувати в аеропорт не пізніше, ніж за 4 години до відльоту», — йдеться у попередженні МЗС. 

bbc.com

Вибухи на Шрі-Ланці пролунали у великодню неділю у церквах та готелях кількох міст країни. За перші кілька годин сталося вісім вибухів. Перші шість з них — майже одночасно. 

За добу поліція арештувала більше 20 людей. Відповідальність за теракти ніхто на себе не взяв. 

«Перш за все, ми маємо зробити усе можливе, щоб терористи не підняли голови. Ми не можемо цього допустити. Ми готові прийняти усі необхідні заходи для стримування та знищення тероризму в цій країні», — заявив прем'єр Шрі-Ланки. 

За даними Euronews, серія нападів стала найжорстокішою за останні 10 років, з моменту завершення громадянської війни.