Web Analytics

Війська рф 27 травня вдарили по Харкову: є загибла та поранені

Російська армія близько 16:15 27 травня завдала удару по Холодногірському району Харкова, одна людина загинула, 11 — дістали поранення.

«Приліт у промзону Холодногірського району міста. Інформація щодо постраждалих та руйнувань наразі уточнюється», — повідомив міський голова Ігор Терехов у Telegram.

За попередніми даними, внаслідок удару поранені четверо людей, повідомив згодом міський голова. 

«На цю хвилину маємо четверо постраждалих, один із них — у вкрай важкому стані», — розповів Терехов. 

Доповнено о 17:00. Росіяни завдали удару й по Шевченківському району. 

«Був приліт і у Шевченківському районі Харкова.  Удар стався недалеко від житлових будинків — попередньо, на щастя, інформації про постраждалих та руйнування не надходило», — повідомив мер.

Начальник Харківської обласної військової адмінітсрації Олег Синєгубов розповів, що кількість постраждалих унаслідок удару по Холодногірському району зросла до п'яти. 

«Попередньо, пʼять постраждалих. Ворог вдарив КАБом по цивільному підприємству. Є руйнування виробничих приміщень», — повідомив начальник ОВА.

Оновлено о 17:20. Одна жінка загинула, 11 людей поранені повідомив Синєгубов.

Оновлено о 19:00. За інформацією Харківської обласної прокуратури, росіяни атакували Харків трьома авіаційними боєприпасами УМПБ Д-30 з території Бєлгородської області. У Холодногірському районі зафіксовано два влучання. 

«Один з авіаційних боєприпасів влучив за близько 20 м біля входу на територію фірми з виробництва продуктів харчування. Другий — у виробниче приміщення підприємства, що виготовляє системи поливу для сільського господарства», — розповіли у відомстві. 

Загибла — 47-річна жінка, та 11 поранених — працівники вказаних підприємств.

У Шевченківському районі боєприпас влучив біля проїжджої частини. Без постраждалих. 

Чільне фото: ілюстративне

Блок новин за темою