Web Analytics

Відновлення роботи метро у Харкові: підземка попередила пасажирів

Людей без захисних масок або респіраторів в метро не допустять, заявили в адміністрації підприємства. 

Про це йдеться в оголошенні на сайті метро й офіційній сторінці у Facebook.

«Відповідно до наказу Департаменту інфраструктури Харківської міської ради №132 від 22.05.2020 року комунальне підприємство «Харківський метрополітен» поновлює перевезення пасажирів з 5:30 25 травня. Також інформуємо, що доступ та пересування територією метрополітену без вдягнутого респіратора або захисної маски — заборонено! Пам’ятайте, що саме від вас залежать ваше життя та здоров’я інших пасажирів!», — йдеться у повідомленні. 

«Пасажирів в метро пускатимуть тільки в захисних масках», — написано на сайті Харківської міськради

Як уточнив речник метрополітену Олексій Бітнер, в метро розмістять оголошення щодо обов'язкового носіння засобів особистого захисту, працівники підземки попереджатимуть про це усно. За його словами, контролюватимуть ситуацію працівники метрополітену разом з поліцією. 


Харківське метро, яке через карантин припинило приймати пасажирів 17 березня, відновить роботу 25 травня о 5:30. За інформацією міськради, від завтра робота усього міського пасажирського транспорту (метрополітен, тролейбус, трамвай, автобус) повернеться до звичайного розкладу. 

«У метрополітені повинен бути забезпечений контроль за використанням пасажирами і працівниками засобів індивідуального захисту (респіраторів або захисних масок, в т.ч. виготовлених самостійно). Також має бути забезпечено відстань між пасажирами біля терміналів з продажу і поповнення проїзних документів, а також відвідувачами, які очікують дозволу на вхід у вестибюль і на платформи станцій, відповідно до встановлених санітарних норм», — йдеться у повідомленні міськради.