Web Analytics

Відключення світла на Харківщині 9 травня подовжать на годину

9 травня світло в Харкові та області за графіком вимикатимуть на чотири години.

Про це повідомили в «Харківобленерго».

Через похолодання і, відповідно, збільшення навантаження графіки погодинних відключень електроенергії у Харкові та Харківській області сьогодні будуть збільшені на одну годину (до чотирьох годин)», — йдеться в повідомленні.

Жителів регіону просять за можливості економити електроенергію, не вмикати одночасно потужні прилади.

В «Укренерго» попередили про можливі додаткові обмеження 9 травня.

«Сьогодні ввечері, з 18:00 до 24:00, діятимуть графіки обмеження потужності для промислових споживачів. Але, якщо споживання продовжить зростати, можливе застосування аварійних відключень, яке торкнеться й побутових споживачів», — зазначили у відомстві.

В енергосистемі України — значний дефіцит майже всю добу, крім денних годин. Причина — масштабні пошкодження електростанцій, через які вони не можуть виробляти стільки ж електрики, як до масованих обстрілів.  

«Вдень дефіцит зменшується завдяки активній роботі електростанцій на відновлюваних джерелах енергії. В інші години нестача є значною», — додають в «Укренерго».


У ніч на 8 травня російська армія випустила понад 50 ракет та 20 «шахедів» по енергетичних об'єктах у Львівській, Вінницькій, Полтавській, Кіровоградській, Запорізькій та Івано-Франківській областях. 

Чільне фото (ілюстративне): «Харківобленерго»

Блок новин за темою