Web Analytics

Завантаження...

Від вибуху міни загинув працівник «Харківобленерго»

Автомобіль з бригадою обленерго підірвався на міні в Чугуївському районі Харківщини. Загинув 47-річний енергетик Андрій Власенков, двоє людей поранені.

Авто енергетиків натрапило на міну 21 вересня поблизу села Граково, повідомили у «Харківобленерго». Майстри разом із саперами оглядали там високовольтної лінії електропередачі перед ремонтом.

«Позашляховик наїхав на протитанкову міну. Внаслідок вибуху загинув начальник Харківського високовольтного РЕМ Андрій Власенков, який був за кермом. За збігом обставин, головний інженер підрозділу та рятувальник в останній момент вийшли з машини, і це врятувало їм життя. З пораненнями постраждалих доставили до лікарні», — розповіли в обленерго.

Андрію Власенкову було 47 років. Колеги згадують, що з перших днів війни він особисто виїжджав на ремонт електромереж.

«Власним прикладом він підтримував підлеглих, яким доводилося відновлювати пошкоджені електричні мережі під постійними ворожими обстрілами. Недаремно візитівкою Харківського високовольтного РЕМ став шеврон з гаслом «Дуже стійкі хлопці», — зазначають у компанії.

«Харківобленерго» висловлює співчуття рідним і близьким загиблого.


У Балаклії на Харківщині загинув майстер служби високовольтних ліній Олександр Стрілець. Він підірвався на розтяжці, яку залишили російські окупанти.