Web Analytics

У нацвідборі України на Євробачення перемогла MARUV

Представляти Україну на сцені міжнародного пісенного конкурсу Євробачення в Тель-Авіві за результатами національного відбору отримала право співачка MARUV.

У фіналі національного відбору на Євробачення 23 лютого змагалися шість учасників: Freedom jazz, YUKO, MARUV, Brunettes Shoot Blondes, KAZKA та ANNA MARIA. 

Найвищу оцінку у 6 балів від журі отримав гурт Fredoom Jazz, 5 балів — MARUV, 4 бали — YUKO, 3 бали — KAZKA, 2 бали — Brunettes Shoot Blondes, 1 бал — ANNA MARIA. 

За результатами голосування глядачів найвищу оцінку у 6 балів отримала MARUV, 5 балів — KAZKA, 4 бали — Fredoom Jazz, 3 бали — Brunettes Shoot Blondes, 2 бали — ANNA MARIA, 1 бал — YUKO. 

У підсумку з 11 балами перемогла MARUV. 

На питання про гастролі в Росії, які планує співачка MARUV, вона відповіла наступне: «Конкурс Євробачення як раз і створили після Другої світової війни для того, щоб країни об'єднувалися, щоб з'явивилося якесь єдине свято, щось цікаве, щоб ділилися культурою, я вважаю, це круто і класно, це треба підтримувати. І у першу чергу це song contest, а не політичні вибори і так далі. З цими питаннями, мені здається, краще піти, буквально за кілька кілометрів є Верховна Рада і поставити дуже багато питань, на які, вони, до речі, давно заслуговують».

— Я просто хотів уточнити, кого саме ви об'єднали своєю музикою в контексті наших країн? — спитав ведучий Сергій Притула. 

— У мене багато глядачів з України, з Росії, Туреччини, всі вони приїжджають на концерти... Не важливо, з якої ти країни, якою мовою ти спілкуєшся...
— Минулого півфіналу ви, відповідаючи на моє запитання, сказали, що хтось бере в руки зброю, а ви несете мир піснею, музикою. 
— Так, після мене гарний настрій.
— Скажіть, будь ласка, якщо не секрет. Наприклад, після вашого виступу у Геленджику виходив хто-небудь, казав, що от я послухав вашу музику і вирішив, відкладу «Калаш» і не поїду більше на Донбас...
— Такого я не чула висловлювання, не надсилають, але я впевнена, що багато людей, хто живе в Росії прекрасно відносяться до тих, хто живе в Україні, слухають українську музику, захоплюються нею. Не всі погані. Не можна судити всіх по одній людині, по президенту, усю країну. Не може бути чотири мільйони або мільярди, по-моєму, жителів Росії всіх відверто поганих...
— Ви знаєте, чотири мільярди — це, мабуть, мрія їх президента, а чотири мільйони — це наша. 

На питання співачки Джамали, MARUV сказала, що якби її запитали, чий Крим, вона б відповіла: «Україна, звісно». 

«Суспільний мовник надав переможцю нацвідбору на ознайомлення договір з умовами участі в міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення». Офіційне оголошення представника від України на «Євробаченні-2019» відбудеться по завершенні перевірки музикантів на відповідність умовам та після підписання договору», — повідомляє «UA: Перший»

UPD Віце-прем'єр, міністр культури В'ячеслав Кириленко у Twitter: «Про Нацвідбір на «Євробачення». Можу ще раз повторити думку дуже багатьох: представником УКРАЇНИ не може бути артист,який гастролює у державі-агресорі, планує робити це і надалі й не бачить у цьому нічого неприйнятного. Тому історія із учасником від України ще далеко не завершена».

MARUV (Анні Корсун) 27 років, вона родом з міста Павлоград Дніпропетровської області. Випускниця Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут». Вчилася на факультеті Автоматики та приладобудування. У 2013-му співала в гурті «The Pringlez». 

Нацвідбір транслювали телеканали «UA: Перший» та «СТБ». 

Євробачення-2019 пройде у травні в Тель-Авіві (Ізраїль).