За попередніми даними рятувальників, минулося без поранених.

Про пожежу від обстрілу повідомили в ДСНС Харківщини 30 січня. Коли саме окупанти завдали удару — не уточнюють. 

«Російські окупаційні війська завдали ракетного удару по складській будівлі цивільного підприємства в передмісті Харкова: виникла масштабна пожежа площею понад 5000 кв. м», — зазначають у службі.

Конструкції сильно зруйновані.

Наслідки усувають понад 80 рятувальників. Також працюють сапери ДСНС і вогнеборці місцевої пожежної команди селища Рогань.

«Попередньо, минулося без постраждалих», — додають у ДСНС.

Поліція Харківщини вранці повідомляла, що російська армія атакувала селище Докучаєвське Роганської громади Харківського району. 

«Пошкоджено непрацюючий цех цивільного підприємства», — описували наслідки правоохоронці.

Пошкоджено фабрику «Філіп Морріс Україна» 

У компанії «Філіп Морріс Україна» повідомили, що ракетним ударом пошкодило її тютюнову фабрику під Харковом, пише «Економічна правда».  

Черговий персонал під час обстрілу був в укритті.

Роботу харківської фабрики «Філіп Морріс Україна» — підрозділу американської тютюнової корпорації Philip Morris International — призупинили на початку повномасштабного російського вторгнення у 2022 році. Два роки потому 250 співробітників релокували на нове підприємство, відкрите у Львівській області.

Читайте також новини Харківщини на MediaPort: Біля Новоосинового від обстрілу загинула жінка, у Великому Бурлуці горіла адмінбудівля