Web Analytics

Вибори мера Харкова: «Європейська солідарність» назвала свого кандидата

У позачергових виборах Харківського міського голови від партії «Європейська солідарність» братиме участь підприємець Олександр Скорик.

Кандидатуру Скорика висунули міський та обласний осередки політсили, йдеться у повідомленні на сторінці «Європейська солідарність — Харківщина» у Facebook.

Рішення підтримав під час візиту до Харкова лідер партії Петро Порошенко, який охарактеризував Скорика як «господарника, політика, волонтера та громадського діяча».

Олександр Скорик зазначив, що вважає завданням «перетворити мешканців на громадян».

«Зараз наша боротьба за український Харків триває в ментальному просторі, це наш внутрішній ідеологічний та політичний фронт», — сказав він.

Сьогодні, 4 вересня, у Харкові розпочався перший Форум «Від фундаменту державності до України майбутнього» за участі...

Опубликовано Європейська Солідарність - Харківщина Суббота, 4 сентября 2021 г.

Олександру Скорику 45 років, він родом з Богодухівського району Харківщини. Має вищу освіту за спеціальністю «агроном», наразі здобуває другий диплом — на факультеті публічного управління та адміністрування Національної академії держуправління при президентові України.

Скорик — підприємець, з 2017 року керує м’ясокомбінатом «М’ясний». У 2020-му став депутатом Харківської обласної ради.

Олександр Скорик. Фото з особистої сторінки у Facebook


Позачергові вибори Харківського міського голови заплановані на 31 жовтня 2021 року. Їх призначили після смерті мера Геннадія Кернеса, який очолював Харків останні десять років. Кернес виграв на місцевих виборах у першому турі, але 16 грудня 2020 року пішов з життя внаслідок ускладнень коронавірусної хвороби. 

Представники партій «Акцент», «Голос», «Демократична сокира», «Європейська солідарність», «Національний корпус» і «Правий сектор» домовилися висунути єдиного кандидата. За підсумками рейтингового голосування переможцем став представник «Нацкорпусу» Костянтин Немічев. Невдовзі «Акцент» і «ЄС» відкликали свої підписи під протоколом.

Слухайте також подкаст «Вибори у Харкові: чим завершилися перемовини про єдиного кандидата»