В Україні зросла кількість підприємців-роботодавців: Харківщина — у п’ятірці лідерів
В Україні за 2024 рік кількість ФОП, які наймають працівників, зросла на 9%. Водночас на 13% зменшилась кількість найманих працівників у порівнянні з періодом до повномасштабного вторгнення росії в Україну
Як повідомляє ресурс «Опендатабот», торік в Україні зареєстрували 259 976 ФОП, які наймали працівників та сплачували єдиний податок. Це дозволило забезпечити роботою 637 тисяч людей. Найбільше ФОП з найманими працівниками зареєстрували у Дніпропетровській області — 24 тисячі. Далі йдуть Київ та Львівщина — по 23 тисячі підприємців. На Харківщині зареєстровано 14 948 підприємців.


Аналітики спостерігають збільшення кількості підприємців, які створюють робочі місця на Рівненщині та Хмельниччині — на 26%, у Чернівецькій області — на 25%, у Волинській та Житомирській — 24%.
Зменшення фіксують на Миколаївщині — 9% та Одещині — 4%, у прифронтових та частково окупованих регіонах.
-
Теги:
- підприємець,
- працівник,
- ФОП