В Одесі через сильну зливу загинули дев’ятеро людей, серед них — дитина
Другу добу Одеса потерпає від сильної зливи. За сім годин у місті випала майже двомісячна норма опадів.
Через негоду в Одесі загинули дев’ятеро людей, серед них — дівчинка 8 років. Про це станом на ранок 1 жовтня повідомив начальник Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер.
«У провулку Сергія Ейзенштейна виявили тіла одразу п’ятьох загиблих: 2 чоловіків, 2 жінок та дівчинки приблизно восьми років. Їх особи наразі встановлюють. Рятувальники не мають доступу до тіл — триває операція з відкачування води. Ще два тіла були виявлені на вулиці Балківській: неупізнаної жінки віком 55–65 років та місцевої мешканки, 1987 року народження. На вулиці Дача Ковалевського виявили тіло ще однієї жінки, 1968 року народження», — повідомив Олег Кіпер.
Як повідомляє Суспільне Одеса, серед загиблих — родина з п’яти людей. Їх знайшли рятувальники, коли відкачували воду з підвалу будинку. За словами місцевих жителів, вода у будинку піднялася до рівня другого поверху.
Загиблою зранку знайшли також 23-річну дівчину, яку розшукували звечора, повідомили у ДСНС України.
Через сильну зливу 30 вересня затопило частину вулиць та дві каналізаційні насосні станції. Посеред дороги під асфальт провалилися маршрутка та легкове авто.
Рятувальники на плечах переносили людей з маршруток та діставали з затоплених автівок.
Усього врятували 362 людей, евакуювали 227 транспортних засобів, зазначили у ДСНС.
На наслідки негоди в Одесі відреагував президент України Володимир Зеленський.
«Сьогодні віцепрем’єр-міністр Олексій Кулеба доповів щодо ситуації в місті, з’ясування обставин такого масштабу трагедії. Доручив йому провести повну перевірку роботи в Одесі, усіх фактів, що передували трагедії та могли спричинити такі значні негативні наслідки. Цієї п’ятниці очікую на детальну доповідь», — йдеться у повідомленні президента.