Web Analytics

Усі споживачі Харкова вже зі світлом — ОВА

На Харківщині продовжують відновлювати електропостачання після російського масованого удару 23 листопада. Наразі без світла — близько 100 тис. споживачів.

Усі споживачі Харкова вже зі світлом, повідомив голова Харківської обладміністрації Олег Синєгубов.

У громадах області поки без електрики близько 100 тисяч споживачів: частина жителів Ізюмської, Куп‘янської, Борівської, Зміївської, Балаклійської та Шевченківської громад. Їх планують заживити протягом дня.

«Процес відновлення триває, на зараз по області та Харкову запроваджені графіки з можливим збільшенням часу відключень для стабілізації системи.

Фото: «Харківобленерго»

Голова правління «Укренерго» Володимир Кудрицький стверджує, що найскладніший етап після російського масованого удару 23 листопада енергосистема вже пройшла.

«Всі області заживлені, енергосистема знову з’єднана з енергосистемою Євросоюзу. Всі три атомні станції, що розташовані на неокупованій території, працюють. За один-два дні вони вийдуть на свою нормальну планову потужність, і ми очікуємо, що  можна вже буде перевести наших споживачів замість аварійних на планові графіки», — сказав він в ефірі національного телемарафону.

Він додав, що під час російської атаки Україна втратила «досить велику кількість» генерації — теплової, атомної, вітрогенерації тощо. Наразі електростанції усіх видів набирають потужність.


Електроенергія у Харкові зникла після масованих ударів по Києву та Київщині вдень 23 листопада. На вечір наступного дня світло повернули двом третинам споживачів.