Олена Львова

Матеріали автора

28 листопада 2022 - 13:08

Остання декада листопада багата на пам’ятні дні. Річниця Помаранчевої революції. Річниця Євромайдану, що перетворився на Революцію Гідності. День пам’яті жертв голодоморів. Але цього року всі вони сприймаються інакше. Більш гостро. Більш близько. Більш особисто. Більш символічно.

16 листопада 2022 - 17:04

Херсон. Велика воєнна перемога. Жахлива інформаційна поразка. Не перша. Але, мабуть, найгучніша. Поразка, якої можна і треба було уникнути. Наслідки якої не можна недооцінювати. Це гірше ніж непорозуміння, це помилка. Помилка, яку можна і треба виправити чимшвидше.

10 листопада 2022 - 13:30

Він не впав. Його демонтували. Нерішуче і неохоче. Напівофіційно, напівкрадькома. Намагаючись зберегти обличчя і догодити всім. Більш ніж символічно.

31 жовтня 2022 - 21:43

Сьогодні пам’ятник Пушкіну в Харкові нагадує валізу без ручки. З одного боку, один з найстаріших пам’ятників у місті, пам’ятка національного значення. З іншого — уособлення «ворожого всього». Викинути на смітник (поки що) трошки шкода, але й залишати як є, не можна.

24 жовтня 2022 - 13:04

Кримінальна справа не є гарантією невідворотності покарання. Навіть наявність обвинувального вироку не є такою гарантією. Так було після Революції Гідності та під час «руської весни». А як зараз?

Аватар пользователя Олена Львова
Должность: 
журналістка
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.