Web Analytics

Уряд призначив виконувача обов’язків глави МВС

Кабінет міністрів 18 січня призначив виконувача обов’язків міністра внутрішніх справ замість Дениса Монастирського, який загинув в авіакатастрофі під Києвом. Посаду обійняв голова Нацполіції Ігор Клименко.

Про призначення в.о. керівника МВС повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Уряд призначив Ігоря Клименка заступником міністра внутрішніх справ — головою Національної поліції України. І поклав на нього виконання обов’язків міністра внутрішніх справ», — написав він у Telegram-каналі.

Після обговорення з Верховною Радою буде подання на призначення нового керівника міністерства.

«Міністерство внутрішніх справ — одна з ключових ланок безпеки нашої країни, а тому задіяні необхідні протоколи, щоб зберегти керованість усіма процесами», — додав Шмигаль.

Ігорю Клименку 50 років. Він навчався у Харківському військовому університеті, працював в Управлінні МВС у Харківській області, Спеціальному миротворчому центрі при МВС, Департаменті кадрового забезпечення МВС (пізніше — Національної поліції). З березня 2018 року по вересень 2019-го був заступником голови Нацполіції, після чого очолив відомство.

Генерал поліції першого рангу. Доктор психологічних наук.

Фото: Facebook/Ігор Клименко

За даними Держслужби з надзвичайних ситуацій, на 15:45 пошуково-рятувальні роботи завершені. 

«Станом на 15:45 у м. Бровари пошуково-рятувальні роботи завершено. Всього загинуло 14 осіб, з них 1 дитина, постраждало 25 осіб, з них 11 дітей», — кажуть у службі.


Гелікоптер, в якому летіли керівники МВС, впав поруч із дитячим садком у Броварах на Київщині вранці 18 січня. Загинули міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, його перший заступник Євгеній Єнін і держсекретар МВС Юрій Лубкович.