Web Analytics

Уряд подовжив карантин до 1 жовтня

Режим надзвичайної ситуації через поширення COVID-19 та адаптивний карантин триватимуть щонайменше до 1 жовтня 2021 року.

Рішення щодо подовження карантину Кабінет міністрів ухвалив під час засідання 11 серпня.

«Епідемічна ситуація повністю контрольована. Але, на жаль, фахівці починають фіксувати перші негативні тенденція щодо зростання кількості госпіталізацій і власне важких хворих», — заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Він додав, що минулого тижня в Україні зробили майже 1 млн щеплень.

«Будемо й надалі прискорюватись. Вакцина у нас є в достатній кількості, аби кожен охочий міг отримати захист. Поставки відбуваються регулярно — як за рахунок державного бюджету, так і у вигляді допомоги від наших міжнародних партнерів», — сказав очільник уряду.

Шмигаль додав, що Міністерство охорони здоров'я готує лікарні до нової хвилі захворювання: кількість ліжок з підведеним киснем сягає майже 100%. Окремо закупили 15 тис. кисневих концентраторів, які дозволять лікувати українців на амбулаторному етапі.

У чотирьох областях України фіксують зростання кількості нових випадків, повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

«Нині маємо тенденцію до зростання кількості нововиявлених випадків COVID-19. Зокрема, відмічаємо зростання в Одеській, Донецькій, Запорізькій та Херсонській областях», — сказав він.

Навантаження на систему охорони здоров’я наразі є контрольованим, запевняє міністр. Ліжка з киснем зайняті на 9%, апарати ШВЛ — на 3%. Країна поки залишається в зеленій епідемічній зоні.

Сьогодні на засіданні Уряду було прийнято два важливих рішення для системи охорони здоров’я Адаптивний карантин...

Опубликовано Віктором Ляшко Среда, 11 августа 2021 г.

Минулої доби, 11 серпня, в Україні підтвердили 1247 нових випадків, кажуть у Міністерстві охорони здоров’я.

«Найбільша кількість — у Києві (205), Харківській (93), Одеській (77), Донецькій (75) та Львівській (61) областях», — зазначають у МОЗ.

Від початку епідемії захворіла 2 262 601 людина. Померли — 53 173, одужали — 2 194 791.

За статистикою Харківського центру контролю та профілактики хвороб, в регіоні за добу зафіксували 93 нові випадки, з них 58 — у Харкові.

Від початку епідемії захворіли вже 150 164 людини. Одужали — 145 355, померли — 3622.

Інфографіка: labcenter.kh.ua


У середині червня уряд подовжив карантин до 31 серпня, водночас встановивши скрізь в Україні зелений рівень епідемічної небезпеки і дещо послабивши обмеження.

Фото на головній: Кабінет міністрів України