Web Analytics
Уряд подовжить карантин в Україні щонайменше до 30 квітня | MediaPort

Кабінет міністрів має намір подовжити карантин, запроваджений через поширення коронавірусної інфекції, до початку травня. Квітень наразі називають вирішальним місяцем для визначення подальших  кроків.

Карантин через COVID-19 в Україні триватиме щонайменше до 30 квітня, повідомив премʼєр-міністр Денис Шмигаль під чсс загальної зустрічі Європейської бізнес-асоціації «Глобальний огляд економіки України».

«Перше — карантин. Ми будемо продовжувати його до 30 квітня.  Але, як я вже казав, це, скоріш за все, на жаль, не кінцева дата, коли карантин буде вже завершений. Він, скоріш за все, буде продовжуватись в тій або іншій формі. Можливо — з пом’якшеннями, можливо, він буде адаптивним», — зазначив Шмигаль.

Прем’єр зауважив, що форми карантину можуть змінюватися залежно від поширення нових штамів коронавірусу, і закликав «не мати ілюзій».

«Ми все ще знаходимось на етапі боротьби з коронавірусом і очікуємо перемоги цього року, але квітень місяць — це такий буде показник, як ми будемо рухатись далі», — додав Денис Шмигаль.

Денис Шмигаль на загальній зустрічі Європейської бізнес-асоціації. Фото: kmu.gov.ua
Денис Шмигаль на загальній зустрічі Європейської бізнес-асоціації. Фото: kmu.gov.ua

Минулої доби, 3 лютого, в Україні зафіксували 5082 нові випадки COVID, повідомляють у Міністерстві охорони здоров’я. Найбільше — у Хмельницькій (429), Івано-Франківській (354) областях, Києві (342), Львівській (308) і Харківській (299) областях. Одужали 9 933 людини, померли 140.

Загалом від початку епідемії захворіли 1 232 246 українців. Подолали недугу 1 055 406, померли — 23 229.

За даними Харківського обласного лабораторного центру, в регіоні за добу підтвердили у 299 людей. Найбільше — у Харківському районі (179, з яких 158— у Харкові).

Загалом в регіоні зафіксували вже 78 665 випадків СOVID. Одужали 71 146людей, померли — 1402.

Інфографіка: labcenter.kh.ua
Інфографіка: labcenter.kh.ua

У Міністерстві охорони здоров’я вже анонсували повернення адаптивного карантину.