Web Analytics

Україна отримала перше «срібло» Олімпіади в Токіо

1 серпня збірна України отримала шосту медаль. Плавець Михайло Романчук виборов «срібло» на дистанції 1500 метрів вільним стилем.

Про першу срібну медаль України повідомили у Національному олімпійському комітеті. Плавець Михайло Романчук посів друге місце у фіналі 1500-метрівки вільним стилем. Першим став американець Роберт Фінк, третім — італієць Грегорі Палтріньєрі.

«Свою «коронну дистанцію» рівненський спортсмен подолав за 14:40.66 хвилини. Ще один наш співвітчизник — Сергій Фролов — фінішував восьмим  з результатом 15:04.26 хвилини», — кажуть у НОК.

«Срібло» стало другою олімпійською нагородою Романчука. Раніше він здобув бронзову медаль на дистанції 800 метрів вільним стилем.

Фото: Facebook/НОК України та олімпійська команда

Під час пресконференції після змагань Михайло Романчук зазначив, що задоволений результатом.

«Задоволений другим місцем, тому що для мене це незвична практика — змагатися зранку. Все-таки у нас четверта ранку, а в Америці — вечір. Це також зіграло велику роль. Але такі реалії нашого життя, і всі були в однакових умовах. І я не можу сказати, що хтось там переміг через те, що змінили розклад. Всі були в однакових умовах, і американець виявився сильнішим. Але я дуже мотивований на наступний сезон та олімпійський цикл, який буде меншим. Будемо готуватися до Парижа і паралельно показувати найкращі результати», — цитує вицечемпіона «Суспільне».

Романчук також додав, що якби був ще один заплив — було б і «золото».


31 липня Еліна Світоліна виборола першу в історії України олімпійську нагороду в тенісі, посівши третє місце. Наразі збірна України має вже п’ять бронзових медалей та одну срібну.