Web Analytics

‎Україна — не номер у готелі: у Порошенка відреагували на заяву Зеленського

Для Порошенка прийнятна будь-яка дата інавгурації, яку призначить Верховна Рада, заявляють в Адміністрації Президента. 

«‎Президент України Петро Порошенко з повагою ставиться і до вибору українців, і до позиції найвищого законодавчого органу. Для нього прийнятна будь-яка дата інавгурації, яку визначить Верховна Рада, позаяк це належить до її компетенції», — йдеться у заяві прес-служби АП, поширеній на Facebook

«Україна — це не номер у єгипетському готелі, як здається пану Зеленському. Передача влади — це складний і відповідальний процес. І Петро Порошенко прагне здійснити його згідно європейської традиції, так як це прийнято в демократичних країнах. Тому він підтверджує своє запрошення Володимиру Зеленському, озвучене ще 30 квітня — не чекаючи інавгурації, провести зустрічі для того, щоб обговорити найважливіші питання життєдіяльності країни, рівно як і будь-які інші питання, пов’язані із передачею повноважень і відповідальності», — йдеться в повідомленні. 

Скріншот: facebook.com/president.gov.ua

В команді Порошенка «не сприймають жодних претензій щодо нібито затягування інавгурації». 

«Водночас вважають позитивним сам факт того, що обраний Президент порушив, нарешті, монополію Ігоря Коломойського на публічне формування порядку денного нової влади і хоча б у чомусь продемонстрував власну позицію… Можливо навіть без консультацій із їхнім спільним адвокатом», — завершується заява. 

У сьогоднішньому відеозверненні Зеленський назвав Порошенка кульгавою качкою і закликав народних депутатів «зупинити політичні судоми» ще чинного глави держави. 

«Але я розумію, що марно говорити щось людині, яка говорить: я готовий підставити плече, а сама тримає дві дулі в кишенях...», — сказав він, порівнявши присвоєння Порошенком звань і кадрових змін в останні дні президентства з діями туриста, який, повертаючись з єгипетського готелю, тягне з собою «рушники, тапочки і бере усе підряд зі шведського столу».