Web Analytics

Учні розбитої школи №134 у Харкові зібрали допомогу для Бахмута

Учні, випускники та батьки учнів харківської школи №134, знищеної під час бою з російськими окупантами 27 лютого 2022 року, передали волонтерську допомогу для жителів та захисників Бахмута. 

Продукти, речі, листи і малюнки ввечері 23 січня принесли кілька сотень людей, розповів «МедіаПорту» волонтер, представник організації «Вільна Україна» Віталій Жучков. Напередодні він розповів про поїздку знайомій вчительці, діти із батьками відгукнулися.  

«Продукти, теплі речі, засоби гігієни, якісь дитячі малюнки, свічки, хтось мед приніс. Не тільки діти, ще випускники, там таке було, я вам не можу передати. Я пів години ридав. І зараз дивлюся відео і плачу. Завтра їдемо на Бахмут, це все солдатам і частково цивільним», — розповів Віталій. 

Усю допомогу помістили у три автомобілі. 

Команда Віталія — у ній близько 10 людей — останнім часом їздить до Бахмута щотижня. Після вересневого контрнаступу ЗСУ у Харківській області волонтери об’їздили десятки деокупованих населених пунктів Харківщини. «Зараз їздимо у Куп’янськ, Вовчанськ, Козачу Лопань, а також на Донеччину», — розповів Віталій Жучков. 

Після Бахмута волонтери планують поїздку під Соледар.