У звільненому Ізюмі знайшли масове поховання людей — Зеленський

В Ізюмі Харківської області, нещодавно звільненому від російських окупантів, знайшли масове поховання людей.

Про знайдене поховання повідомив у вечірньому відеозверненні 15 вересня президент Володимир Зеленський.

«В Ізюмі на Харківщині знайдене масове поховання людей. Необхідні процесуальні дії там уже розпочалися. Більше інформації – чіткої, перевіреної інформації – має бути завтра. Завтра ж в Ізюмі будуть журналісти — українські та міжнародні, усі. Ми хочемо, щоб світ знав, що реально відбувається й до чого призвела російська окупація», — зазначив він.

Зеленський наголосив, що світ має знати, що відбувалося в окупованих громадах.

«Ми хочемо, щоб світ знав, що реально відбувається і до чого призвела російська окупація. Буча, Маріуполь, тепер, на жаль, Ізюм... Росія всюди залишає по собі смерть. І повинна за це відповідати. Світ повинен притягнути Росію до реальної відповідальності за цю війну. Зробимо все для цього», — заявив Зеленський.

Як розповів уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Олег Котенко, за попередніми оцінками йдеться про сотні похованих.

«Йдеться про сотні, але там треба зрозуміти, як гинули люди. Я думаю, що це якраз насильницька смерть, і я думаю, що це від артобстрілу», — цитує Котенка «Настоящее время».

На більшості з могил, за його словами — лише номери.

Котенко не виключає, що серед похованих можуть бути діти.


Ізюм звільнили під час контрнаступу ЗСУ на Харківщині. 14 вересня у місті офіційно підняли прапор України.

Фото (ілюстративне): ГУНП в Харківській області

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.