У Слатиному, Черкаській Лозовій та Барвінковому знову підключають газ

Комунальники відновлюють газопостачання у Слатиному, Черкаській Лозовій та Барвінковому на Харківщині. За два дні газ отримали понад 1000 родин.

Про завершення ремонту повідомили 29 вересня у пресслужбі «Харківгазу». Компанія підключає газ у деокупованому Слатиному, Черкаській Лозовій та прифронтовому Барвінковому.

«Протягом останніх двох днів природний газ отримали понад 1000 родин, яких окупант на довгі місяці залишив без енергоресурсу, можливості готувати їжу та зігріватися у холоди», — розповіли у «Харківгазі».

Одночасно приводять до ладу об'єкти критичної інфраструктури в Харківському, Ізюмському та Чугуївському районах.

«В Ізюмі газовики обстежують і ремонтують газопроводи високого тиску, які забезпечують постраждале місто природним газом. Це перший масштабний етап робіт, який необхідно виконати для відновлення газопостачання», — зазначають газовики.


У звільненій від російських окупантів Балаклії 26 вересня відновили електропостачання. Згодом обіцяють запустити й водопостачання, поновити роботу банків та інших установ.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.