Web Analytics

У Первомайському противники закриття двох шкіл перекривали дорогу

1 вересня у місті Первомайський на Харківщині кілька десятків людей вийшли на дорогу з акцією протесту. 

Близько 40 хвилин протестувальники з плакатами «Стоп Бакшеєв», «Я проти закриття шкіл» ходили по пішоходному переходу на вулиці Харківській, повідомляє відділ комунікації Головного управління Нацполіції у Харківській області

Фото: hk.npu.gov.ua

Таким чином учасники акції, серед яких були діти і педагоги, висловили протест проти рішення міської влади про закриття двох шкіл — №1 та №4. 

У червні цього року відповідне рішення з метою економії ухвалила Первомайська міська рада. Виконком переніс навчальний процес для учнів закритих шкіл на бази інших шкіл міста. Всього у місті їх сім. 

Працівники закритих шкіл звернулися до суду. Суд задовольнив заяву про забезпечення позову і призупинив рішення міськради на час судового розгляду. 

Однак відновлювати навчальний процес у закритих школах не будуть, попередив учнів та вчителів міський голова Микола Бакшеєв.

«Так, ідуть судові процеси — це тривала епопея, ви знаєте. Так, перед виборами їздили делегації до Києва. Але перед виборами легко привозити обіцянки «розібратися», натомість грошей в бюджеті більше не стало... Тому робоче місце вчителів та місце навчання учнів визначено рішенням виконкому. Відсутність вчителів за місцем роботи буде вважатися прогулом, закон вимагатиме відповідальності за невиконання рішення виконкому», — заявив мер і попросив педагогів та учнів прийти до визначених шкіл 2 вересня. 

Акція протесту у Первомайському пройшла без порушень. Транспорт йшов в об'їзд.